16 потягів затримуються через знеструмлення інфраструктури внаслідок обстрілу – "Укрзалізниця"

Київ. 15 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – "Укрзалізниця" повідомила про те, що обстріли енергетичної інфраструктури призвели до знеструмлення деяких ділянок залізничної колії, внаслідок чого затримуються 16 поїздів.

"Оновлення по затримках поїздів "Укрзалізниці" у зв’язку з ворожими обстрілами енергетичної інфраструктури країни: станом на зараз дев’ять поїздів рухаються із затримкою в годину і більше, сім рейсів затримуються на термін до години", – йдеться в повідомленні "Укрзалізниці" у фейсбуці у вівторок увечері.

Зазначається, що найбільший час затримки у рейсів:

№41/42 Трускавець – Дніпро (5 год 5 хв);

№749/750 Київ – Ужгород (4 години 14 хвилин);

№711/712 Краматорськ – Київ (4 години).

"Пасажири рейсу №711, які мають пересадки по Києву на інші рейси, будуть розміщені на вільних місцях у поїздах потрібного пасажирам напрямку", – констатували в УЗ.

У компанії нагадали, що пасажири, які прибувають на свої зупинки під час дії комендантської години, зможуть залишитись на ніч на вокзалах.

"Чеські колеги з RegioJet очікують на пасажирів київського Інтерсіті №715, які планували пересадку на Прагу. Наших пасажирів, чий поїзд наразі затримується на понад 3 години, від прилеглої до вокзалу Перемишля автостанції буде відвезено автобусом до ст. Богумин із подальшою пересадкою на Інтерсіті до Праги", – йдеться у повідомленні.

В УЗ додали, що завдяки допомозі польських залізничників пасажири рейсу №32 Перемишль – Дніпро, які чекають на приїзд резервного тепловоза для подальшого руху, отримали напої та снеки.

Джерело: https://www.facebook.com/Ukrzaliznytsia/posts/pfbid026ardhgppuNYNM4vaSwgj1YoFkvDMGYfoJ7h4RmTmtct6VrFsJozwHFNNC975vt5jl

administrator

Related Articles