АМКУ оштрафувало чотири компанії на 7,1 мл грн за змову на торгах із ремонту приміщень у військовій та медичній сферах

Київ. 3 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Антимонопольний комітет (АМКУ) оштрафував чотири компанії на 7,1 млн грн за змову на торгах із будівельних послуг та ремонту приміщень у військовій та медичній галузях на суму близько 70 млн грн, повідомила пресслужба відомства.

Згідно з повідомленням, були оштрафовані ТОВ "Краєвид+", ТОВ "Інтервал буд", ТОВ "БВК "Альтера" та ТОВ "Проспект будцентр" за змову на торгах із будівництва тренувального класу військової частини та гуртожитку, ремонт приміщення центру підготовки підрозділів та спортзалу для військовослужбовців. Крім того, закупівлі передбачали реконструкцію інфекційного відділення Смілянської міської лікарні та Вишгородської центральної районної аптеки.

АМКУ з’ясував, що ці компанії здійснювали фінансову підтримку одна одної під час закупівель та синхронізували дії на торгах, залучали одну особу для підготовки фінансової звітності, управління банківськими рахунками тощо.

Окрім штрафу, компаніям заборонено брати участь у публічних закупівлях протягом трьох років.

За даними Opendatabot, власником "Краєвид+" (Чернігів) є Федір Філіпов, "Інтервал буд" (Черкаси) – Ігор Щур, "БВК "Альтера" (Черкаси) – Дмитро Запорожець, "Проспект будцентр" (Черкаси) – Володимир Дячок.

Джерело: https://amcu.gov.ua/news/shtraf-u-71-mln-grn-za-zmovu-na-torgah-z-budivnictva-j-remontu-primishchen-dlya-vijskovoyi-ta-medichnoyi- sferi

administrator

Related Articles