Аналітики очікують продовження ралі Li Auto після зльоту з торішніх мінімумів

Київ. 30 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціна паперів китайського виробника електромобілів Li Auto Inc. підскочила більш ніж удвічі з досягнутих торік мінімумів, і аналітики провідних банків очікують продовження такого вражаючого ралі.

Акції компанії в Гонконзі закрилися на позначці 112 гонконгських доларів у вівторок. У жовтні минулого року папери падали в ціні до 53,55 долара – зростання з тієї позначки становило 109%. За той самий період ціна акцій конкурентів – Xpeng і Nio – збільшилися на 23% і 19% відповідно.

Експерти Citigroup Inc. прогнозують зростання акцій на 88% до кінця року, до 208,8 долара.

Раніше в травні аналітики Morgan Stanley підвищили цільову ціну для паперів Li Auto на 41%.

“Два прибуткових квартали поспіль, успішний запуск нових моделей і контроль за витратами підтримують очікування зростання обсягу продажу і рентабельності, – зазначили експерти банку. – Компанії потрібно віддати належне за збалансовану стратегію і якісну її реалізацію”.

Цінові війни між виробниками електромобілів у Китаї відбуваються головним чином у ціновому діапазоні від 100 тис. до 150 тис. юанів ($14,1-21,1 тис.), тоді як машини Li Auto коштують значно більше, зазначив аналітик Morningstar Asia Вінсенс Сан.

Крім того, вибір у сегменті середніх і великих за розміром люксових позашляховиків на електродвигунах відносно невеликий, додав він.

administrator

Related Articles