"Auchan Україна" має намір встановити генератори та мініелектростанції у всіх магазинах мережі

Київ. 12 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – "Auchan Україна" має намір встановити генератори та мініелектростанції у всіх магазинах мережі, шість торгових точок у Києві вже повністю автономні.

"Наша мета – зробити всі магазини автономними. Вже в дорозі дизель-генератори та мініелектростанції. Вони будуть встановлені у магазинах усіх форматів, маленьких зокрема", – повідомили у пресслужбі мережі на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

За даними компанії, шість торгових об’єктів у столиці вже повністю автономні: "Ашан Біличі", "Ашан Вільямса", "Ашан Кирилівська", "Ашан Рів Гош", "Ашан Сосніних", а також "Ашан Либідська", який також має статус укриття та працює під час повітряних тривог.

Крім того, п’ять магазинів "Ашан" працюють із обмеженнями – там можна придбати будь-які товари, крім тих, що зберігаються у холодильниках. Це "Ашан Глушкова", "Ашан Лугова", "Ашан Кільцева", "Ашан Почайна", "Ашан Чернігівська".

Супермаркети "Ашан Дарниця" та "Ашан Правди" у Києві поки що працюють лише за наявності електроенергії, зазначається в повідомленні.

"Ми докладаємо всіх зусиль, щоб обладнати їх автономною напругою", – наголошує компанія.

Auchan Retail – міжнародна компанія роздрібної торгівлі, перший магазин відкрито у Франції 1961 року.

ТОВ "Ашан Україна Гіпермаркет" працює в Україні з 2008 року. За даними сайту "Ашан", до російського вторгнення мережа ритейлера налічує понад 30 магазинів різних форматів (гіпермаркети, супермаркети, pick up point) у дев’яти містах, а також розвиває e-commerce.

administrator

Related Articles