Binance закрила перекази та виведення грошей для росіян – Федоров

Київ. 12 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Криптовалютна біржа Binance закрила перекази та виведення грошей в іноземні банки для росіян, повідомив віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Binance, одна з найбільших світових криптобірж, закрила для росіян перекази та виведення грошей в іноземні банки незалежно від країни резидентства", – написав він у телеграмі в четвер.

Як повідомлялося, Binance запустила криптокартку для українців, які вимушено переїхали до країн європейської економічної зони через розв’язану Росією війну проти України.

Картка дасть змогу українцям отримувати допомогу від Binance та інших благодійних організацій, а за необхідності отримувати криптовалюту з інших гаманців.

Згідно з пресрелізом біржі, біженці, які пройшли перевірку місцевими некомерційними організаціями та подали заявку на отримання криптокарток Binance Refugee Crypto Cards, отримають 75 BUSD (в еквіваленті $75 на місяць) протягом трьох місяців відповідно до рекомендованих рівнів пожертв УВКБ, Агентством ООН у справах біженців.

Згідно з повідомленням, криптовалюта BUSD буде автоматично конвертована в місцеву валюту під час оплати карткою.

Джерело: https://t.me/zedigital/1839

administrator

Related Articles