БUDUYСЕБЕ 2024

БUDUYСЕБЕ 2024

Будівельний сезон розпочався з потужної події, яка відбулася 14-16 лютого 2024 року у вигляді щорічного з’їзду будівельників БUDUYСЕБЕ 2024 від Ліги Майстрів. Подія відбулася в м. Київ, пр-т. Броварський, 15, МВЦ в рамках KyivBuild 2024.  

Сайт заходу – https://ligamaistriv.com.ua/buduy-sebe-2024/ 

600+ майстрів з усієї країни протягом 3х насичених виставкою та бізнес-конференціями днів – отримали нові знання, корисні контакти та задоволення від спілкування з колегами. 

Завдяки партнерам заходу: Агромат, Polimin, Dirom, MC-Bauchemie, SvitPRO, Sika, Uvex-Мастер 7, Schneider Electric, Мікрограніт, TOP-Мaster, Ajax, HL, GalantPol, Jung, i3 Engeniring, StarDesign – учасникам вдалося відвідати спеціалізовані майстер-класи, отримати багато інформації з презентаціями новинок та технологій на робочих станціях. 

Перший день було відкрито бізнес-конференцією PROELECTRO від Ліги Майстрів для електриків та виконробів з цікавими темами від майстрів, що працюють та виробників про найсучасніші рішення для розумних будинків, було обговорено підводні камені при впровадженні технологій в приватному та комерційному будівництві. 

В другий день пройшла основна конференція для всіх будівельників – БUDUYСЕБЕ 2024. Дискусійні панелі з ціноутворення та відмінностей рішень для стель, виступ експерта з продажів, будівельний стендап від Володимира Волоско – залишили присутнім хвилю позитивних емоцій та заряд мотивації на весь рік. 

По завершенню першого та другого днів було проведено лотереї та аукціон для збору коштів на ЗСУ, а також розіграші цінних подарунків від партнерів. 

Третій день завершувала спеціальна панель для проектувальників PROEKTAHT 2.0 з спеціальною секцією про принципи та методи відбудови краще ніж було та зеленої, яка була проведена Лігою Майстрів в партнерстві з ВГО “Жива планета”. 

Довідка. Ліга Майстрів – найбільша платформа будівельників в Україні, що налічує більше 19 000 зареєстрованих учасників за різними будівельними спеціалізаціями та виробників, постачальників будівельних матеріалів, електротехнічного обладнання, інструменту, розхідних матеріалів. 

administrator

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.