Чистий прибуток Dell у I фінкварталі скоротився майже вдвічі, виторг перевершив очікування

Київ. 2 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Dell Technologies знизила чистий прибуток у першому кварталі 2024 фінансового року майже вдвічі на тлі значного скорочення виторгу.

Як зазначається у пресрелізі компанії, її чистий прибуток за підсумками кварталу, що завершився 5 травня, становив $578 млн, або $0,79 на акцію, порівняно з $1,07 млрд, або $1,37 на акцію, за аналогічний період попереднього фінроку.

Прибуток на акцію без урахування разових чинників становив $1,31 проти $1,84 роком раніше й очікуваних опитаними FactSet аналітиками $0,86.

Квартальний виторг Dell зменшився на 20%, до $20,92 млрд за консенсус-прогнозу ринку в $20,12 млрд.

Виторг підрозділу інфраструктурних рішень знизився на 18% – до $7,6 млрд, дохід у сфері клієнтських рішень – на 23%, до $12 млрд.

У поточному фінкварталі компанія розраховує отримати дохід у розмірі $20,2-21,2 млрд, а рентабельність залежатиме від ціноутворення, заявила на присвяченій розкриттю результатів конференції Івон Макгілл, яка з третього фінкварталу стане головним фінансовим директором Dell.

“Рівень товарних запасів у ланцюжку поставок нормалізується, і ми очікуємо підвищення цінової конкуренції, – наводить її слова MarketWatch. – З урахуванням рентабельності за перший [фінансовий] квартал і повільнішого зниження собівартості компонентів у квартальному відношенні ми очікуємо зменшення валової рентабельності приблизно на 50 базисних пунктів квартал до кварталу”.

У минулому кварталі валова рентабельність підвищилася до 24% з 22,1% роком раніше.

Акції Dell подешевшали на 2,9% на додаткових торгах у четвер. За останні три місяці їхня вартість підвищилася на 13,2%.

administrator

Related Articles