ДБР у 2022 році передало АРМА майно майже на 9 млрд грн, зокрема морські судна та активи російських компаній

Київ. 9 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державне бюро розслідувань цього року передало АРМА майна на суму майже 9 млрд грн, серед переданого – об’єкти нерухомого майна, морські судна, активи групи компаній російської "Татнафти" та скраплений газ, повідомляє ДБР.

"За результатами роботи ДБР за десять місяців цього року в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), передано майна на 8 млрд 926 млн грн. Після завершення розслідувань та оцінки майна, вартість може значно зрости", – йдеться в повідомленні ДБР у телеграм-каналі в середу.

У ДБР наголошують, що власність фігурантів кримінальних проваджень, зокрема російських структур, уже приносить дохід державі. "Дохід, отриманий від управління переданим майном, уже перевищив 28 млн 800 тис. грн", – уточнюється в повідомленні.

За інформацією бюро, серед переданого АРМА цього року: 180 транспортних засобів, 47 одиниць сільськогосподарської техніки, 291 об’єкт нерухомого майна, 11 морських суден.

У повідомленні наголошується, що співробітники ДБР під час розслідування кримінальних проваджень з початку року виявили частки у статутних капіталах майже на 820 млн грн, понад 7 млн 850 тис. грн готівки та інші цінності.

Зокрема, в управління АРМА передано корпоративні права товариств, афілійованих з нардепом-зрадником, за клопотанням бюро суд передав АРМА активи двох підприємств, що належали громадянам РФ, також передано в управління АРМА 26 регіональних операторів газорозподільних систем, активи групи компаній російської "Татнафти" та скраплений газ, який хотіла протиправно реалізувати ПАТ "Укрнафта".

Джерело: https://t.me/DBRgovua/2906

administrator

Related Articles