Держбюджет-2023 передбачає 6,8 млрд грн на фінансування державної ветеранської політики

Київ. 3 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державний бюджет на 2023 рік передбачає 6 млрд 838 млн грн на фінансування державної ветеранської політики в Україні.

"Пріоритетом є виділення 5,5 млрд грн на забезпечення житлом ветеранів війни, членів родин загиблих захисників і захисниць, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України", – йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства у справах ветеранів.

Зазначено, що сума закладених коштів забезпечить виконання державних зобов’язань перед 2843 особами, зокрема тими, які захищали Україну та залишилися без житла внаслідок російської збройної агресії.

Також у проєкті державного бюджету на 2023 рік передбачено 540 млн грн на виконання програм Мінветеранів з надання послуг із психологічної реабілітації захисників, членів їхніх сімей та родин полеглих воїнів, професійної адаптації, санаторно-курортного лікування, розвитку спорту ветеранів війни.

Крім того, 324 млн грн закладено на виплату одноразової допомоги в разі загибелі або інвалідності.

Серед іншого 245 млн грн передбачено на реалізацію програм підтримки ветеранів державною установою "Український ветеранський фонд", що діє при Мінветеранів, 65 млн грн – на будівництво та утримання Національного військового меморіального цвинтаря, 20 млн грн – для Єдиного державного реєстру ветеранів війни та інших сервісів Мінветеранів.

administrator

Related Articles