ДМЗ Ярославського перевів прокатні цехи на роботу з давальницькою сировиною, КХЗ знизив випуск коксу, копальня "Суха Балка" працює

Київ. 11 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – ПрАТ "Дніпровський металургійний завод" (ДМЗ, раніше – "Євраз-ДМЗ"), що входить до DCH Steel групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського, після припинення металургійного виробництва на початку повномасштабної війни Росії проти України перевело прокатні цехи підприємства на роботу з давальницькою сировиною, коксохімічний підрозділ (колишній "Дніпрококс") знизив випуск продукції, копальня "Суха Балка" продовжує роботу.

Згідно з інформацією в корпоративній газеті DCH Steel, прокатний цех №1 у кооперації з "Каметсталь" виготовив низку виробів і після завершення виконання замовлень його обладнання заплановано законсервувати до весни.

У свою чергу, з кінця листопада розпочинає роботу на давальницькій сировині прокатний цех №2, який виконуватиме замовлення до середини грудня.

Водночас у газеті наголошується, що через зниження випуску коксу скоротився обсяг коксового газу, тому для розігріву заготівлі використовувався природний газ. Це збільшило витрати, але дозволило виконати замовлення вчасно.

Також на підприємстві вжили низку заходів для зниження споживання електроенергії, особливо в умовах її дефіциту через обстріли. Зокрема, прокатку заготовок здійснювали переважно у нічний час.

Як пояснив директор із виробництва ДМЗ Юрій Михайлов, в умовах російської агресії обмежений доступ до сировини та вугілля в достатньому обсязі, щоб запустити весь ланцюжок виробництва. "Але є домовленість з партнерами, що ми періодично проводитимемо для них прокат, таким чином намагаємося вистояти в такі непрості часи", – наголосив він.

ДМЗ спеціалізується на випуску сталі, чавуну, прокату та виробів із них. Група DCH 1 березня 2018 року підписала договір про купівлю у Evraz Дніпровського метзаводу.

Рудник "Суха Балка" – одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі України. Добуває залізняк підземним способом. До складу рудника входять шахти "Ювілейна" та ім. Фрунзе.

Група DCH у травні 2017 року придбала копію у групи Evraz.

administrator

Related Articles