Долар зміцнюється до євро і фунта, дешевшає до єни

Нью-Йорк. 31 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Курс долара США зростає до євро і фунта, при цьому знижується в парі з японською єною. Інвестори оцінюють новини про законопроєкт щодо збільшення ліміту на держзапозичення.

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), підвищився на 0,14%. З початку травня індикатор зріс приблизно на 3%.

Комітет з регламенту Палати представників США напередодні схвалив винесення законопроєкту щодо підвищення ліміту держборгу на голосування в нижній палаті Конгресу. Комітет проголосував сімома голосами “за” подальший розгляд законопроєкту, шість членів комітету виступили “проти”.

Отже, законопроєкт може бути винесено на обговорення і голосування в середу. Для його ухвалення в Палаті представників, що охоплює 435 членів, необхідно набрати майже 218 голосів. У разі успішного голосування законопроєкт надійде на розгляд до Сенату.

Конгрес і Білий дім намагаються, щоб законопроєкт був схвалений до 5 червня. Раніше міністерка фінансів США Джанет Єллен заявила, що ресурси її відомства будуть вичерпані до цього терміну.

Пара євро/долар за даними на 9:14 кч торгується на рівні $1,0691 порівняно з $1,0735 на закриття попередньої сесії, євро втрачає приблизно 0,4%.

Курс фунта знижується на 0,2% і становить $1,2390 проти $1,2413 у вівторок.

Долар до єни опустився під час торгів на 0,3%, до 139,42 єни проти 139,80 єни напередодні.

У середу стало відомо, що роздрібний продаж в Японії у квітні збільшився на 5% порівняно з тим самим місяцем минулого року.

Показник зріс за підсумками 14-го місяця поспіль, проте темпи зростання сповільнилися порівняно з переглянутим підйомом на 6,9% у березні. Аналітики в середньому очікували більш значного підвищення – на 7%, повідомляє Trading Economics.

У парі з австралійським доларом валюта США зміцнилася на 0,4, до 1,5409/$1.

Інфляція в Австралії у квітні прискорилася до 6,8% з 6,3% у березні, тоді як аналітики очікували більш помірного зростання – до 6,4%. Прискорення інфляції переважно зумовлене зростанням цін на автомобільне пальне на 9,5% після зниження на 8,2% місяцем раніше.

administrator

Related Articles