Dragon Capital адаптує свої об'єкти до різних можливих стрес-сценаріїв

(оновлено довідкову інформацію)

Київ. 14 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Dragon Capital адаптує свої об’єкти до різних можливих стрес-сценарії, забезпечуючи автономну роботу в умовах відключення електрики, повідомили у пресслужбі компанії агентству "Інтерфакс-Україна".

"Усі наші бізнес-центри, торгові центри та логістичні комплекси мають потужні дизель-генератори. Як ще готуємось і що робимо на об’єктах? Зокрема, закуповуємо ємності для води та забезпечуємо зберігання запасів у розрахунку на кілька діб; встановлюємо у підземних паркінгах санвузли, інтернет та опалення для облаштування тимчасових укриттів; дозволяємо орендарям використовувати дах для розташування Старлінків", – повідомив директор з Facility Management, Dragon Capital Property Management Олександр Шморгун.

Також він повідомив, що для мінімальних потреб охорони, безпеки об’єктів та для економної витрати палива у разі тривалого відключення електропостачання всі об’єкти забезпечені одним-двома генераторами малої потужності.

"Ми укладаємо договори на зберігання дизеля із запасом на автономну роботу 2-3 дні за повного знеструмлення об’єкта, за погодженням з орендарем термін автономної роботи може збільшитися до тижня. Тримаємо повні баки дизель-генераторів, за чинним договором підрядник підвозить паливо та забезпечує заправку; модернізуємо системи для роботи в автоматичному режимі", – повідомив Шморгун.

Також у компанії стандартно проводиться періодичне обслуговування обладнання та систем, необхідних для автономної роботи об’єктів відповідно до рекомендацій виробників, вимог державних норм та особливостей індивідуальної експлуатації об’єктів.

Dragon Capital – одна з найбільших інвестгруп в Україні у сфері інвестицій та фінансових послуг, що надає повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних та приватних клієнтів. Компанія заснована у 2000 році в Києві. Одним із ключових напрямів діяльності компанії Dragon Capital є інвестиції в ринок нерухомості.

Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює компанія Dragon Capital Property Management. Станом на листопад-2022 під її управлінням перебувають 29 об’єктів комерційної нерухомості, зокрема 13 об’єктів офісної, шість об’єктів торгової нерухомості та 10 логістичних комплексів.

administrator

Related Articles