ЕКА отримає доступ до інформбази міжнародної страхової компанії COFACE

Київ. 3 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Експортно-кредитне агентство (ЕКА) за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" отримає доступ до інформаційної бази міжнародної страхової компанії COFACE, повідомляється на сайті ЕКА.

Як повідомляється в повідомленні ЕКА, це дозволить більш ретельно перевіряти надійність та платоспроможність іноземних покупців українських товарів, робіт та послуг, експорт яких страхує агентство.

"Перш ніж застрахувати кредитні ризики експортера за дебіторською заборгованістю, ми просимо клієнта надати інформацію про покупця, з яким укладено експортний контракт на умовах відстрочення або розстрочення платежу для перевірки його надійності та платоспроможності. За результатами такої перевірки фахівці готують звіт, на основі якого приймається рішення, чи страхуватимемо ми такий договір ЗЕД у принципі та за яким тарифом", – процитовано в повідомленні слова в.о. голови правління ПрАТ "Експортно-кредитне агентство" Руслана Гашева.

За словами менеджера проєктів USAID Наталії Петрової, співпраця з ЕКА розпочалася у червні цього року вже під час повномасштабної воєнної агресії проти України.

"Ми очікуємо, що доступ до інформаційної бази COFACE зумовить збільшення обсягів експорту українських товарів та послуг, відповідно до зростання обсягів експортного виторгу, який наразі так потрібен українським підприємцям та економіці загалом", – зазначила вона.

COFACE працює на ринку страхування кредитних ризиків експортерів, пов’язаних із непогашенням дебіторської заборгованості з 1946 року. Здійснює діяльність у 67 країнах світу, має 120 філій та представництва у 224 містах. Понад 135 тис. компаній вже користувалися послугами страхування COFACE.

На сьогодні COFACE є чи не найбільшим розпорядником інформації про надійність та платоспроможність компаній-імпортерів, потрібну експортеру, готовому постачати товари, продукти чи послуги на умовах відстрочення або розстрочення платежу для надання або ненадання своєму іноземному покупцю товарного кредиту.

administrator

Related Articles