Екстрені відключення світла розпочалися на Донеччині за розпорядженням "Укренерго" – ДТЕК

Київ. 3 листопада. ЕНЕРГОРЕФОРМА – Оператор системи розподілу "ДТЕК Донецькі електромережі" у четвер запроваджує екстрені відключення світла в області за розпорядженням оператора системи передачі НЕК "Укренерго".

"3 листопада за розпорядженням "Укренерго" в Донецькій області вночі введені екстрені відключення світла. На час екстрених відключень графік відключень не діє", – зазначено у пресрелізі компанії у четвер.

Там пояснили, що екстрені відключення не відбуваються за чітким графіком.

"Коли енергокомпанія отримує від НЕК "Укренерго" команду на таке відключення, то має протягом 15 хвилин виконати її у тих вузлах, де того найбільше потребує енергосистема", – описав алгоритм дій ДТЕК.

Проте список потенційних відключень там порадили шукати на сайті "ДТЕК Донецькі електромережі".

"Просимо всіх клієнтів з розумінням ставитися до ситуації та споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 23:00. Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів", – закликали у компанії.

Там також порадили правильно включати електроприлади після стабілізаційного відключення, щоб запобігти одночасному значному зростанню навантаження та аварії на електромережах.

administrator

Related Articles