Enwell Energy заявляє про продовження нормальної діяльності, незважаючи на санкції до Новинського, але її акції подешевшали на третину

Київ. 12 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Персональні санкції щодо Вадима Новинського, запроваджені президентом України, не спрямовані на пов’язану з ним компанію Enwell Energy plc з активами в Україні, яка продовжує свою нормальну діяльність, зазначено у повідомленні компанії на Лондонській фондовій біржі (LSE).

"Компанія досліджує цю ситуацію та консультується зі своїми юридичними та іншими консультантами, але юридичний аналіз компанії показує, що запроваджені обмежувальні заходи спрямовані на названих фізичних осіб (а не на будь-які інші юридичні особи) та застосовані виключно в межах України", – зазначає Enwell Energy .

Згідно з повідомленням, компанія продовжуватиме стежити за ситуацією та консультуватися зі своїми зовнішніми юридичними консультантами щодо того, чи може указ вплинути на компанію.

Від моменту оголошення 2 грудня про санкції щодо 10 фігурантів, які є представниками УПЦ (МЦ) або тісно пов’язані з цією організацією, серед яких Новинський, курс акцій Enwell Energy на альтернативному майданчику AIM LSE впав на 33,9% – до 17 05 пенсів. Зокрема цього понеділка він знизився на 21,1%, хоча в окремі моменти падав до 16 пенсів.

Як повідомлялося, британська нафтогазова компанія Enwell Energy plc, що входить до групи Smart Energy Новинського, у третьому кварталі 2022 року скоротила сумарний середньодобовий видобуток і виробництво вуглеводнів на 49,5% порівняно з аналогічним періодом 2021 року – до 2,588 тис. барелів на добу (boepd).

administrator

Related Articles