"Епіцентр" має намір відновити зруйновані ТЦ у Чернігові, Маріуполі та Бучі

Київ. 12 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Група компаній "Епіцентр" має намір відновити зруйновані російськими окупантами торговельні центри "Епіцентр" у Чернігові, Маріуполі та Бучі й пошкоджені об’єкти у Києві та Харкові, повідомила пресслужба групи.

"Ми обов’язково відбудуємо всі зруйновані торговельні центри мережі "Епіцентр", адже ми забезпечуємо людей вкрай необхідними товарами та послугами. Віримо та працюємо для перемоги", – наведено слова співзасновниці ТОВ "Епіцентр К" Галини Гереги у повідомленні.

За даними групи, сумарна площа зруйнованих ТЦ становить 59,1 тис. кв. м.

Незважаючи на втрату ТЦ у Бучі, компанія організувала доставку необхідних товарів до міста за допомогою мобільних центрів видачі (ЦВЗ) інтернет-замовлень.

"З моменту запуску мобільні ЦВЗ виїжджали до Бучі та Ірпеня понад 30 разів. Найближчим часом у цих містах планують відкрити стаціонарні центри видачі", – йдеться у повідомленні.

ТЦ "Епіцентр" та "Нова лінія" продовжують роботу там, де це можливо без загрози для життя покупців та співробітників.

"Сьогодні ми, як ніколи раніше, маємо продовжувати роботу на економічному фронті, підтримувати країну і допомагати нашим військовим, які щодня захищають нас на передовій. На згадку про незламність нашого народу ми посадимо в Бучі алею червоної калини – як символ національного відродження, боротьби та мужності", – повідомила Герега.

ТОВ "Епіцентр К" створено у 2003 році, відкрило свій перший гіпермаркет у Києві у грудні того самого року. Станом на кінець 2021 року мережа налічує 70 ТЦ "Епіцентр" та дев’ять гіпермаркетів "Нова лінія" в Україні.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ "Епіцентр К" є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) та Тетяна Суржик (0,73%).

administrator

Related Articles