Фонд Говарда Г. Баффета та Corteva Agriscience забезпечать малих українських фермерів насінням озимого ріпаку

Київ. 29 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Фонд Говарда Г. Баффета надасть малим українським фермерам, які розташовані в найбільш постраждали від повномасштабного вторгнення РФ регіонах насіння озимого ріпаку бренду Pioneer®, повідомила в понеділок пресслужба Corteva Agriscience.

“Україна відіграє вирішальну роль у світовому постачанні продовольства, але вторгнення Росії призвело до того, що багато українських фермерів, особливо тих, хто має невеликі ферми, не мають доступу до ресурсів, необхідних для посівів. Ми раді співпрацювати з Corteva Agriscience, щоб допомогти фермерам отримати доступ до вкрай необхідного насіння, водночас сприяти зменшенню поточної глобальної кризи продовольчої безпеки, що посилилась через війну Росії проти України”, – зазначив засновник і керівник Фонду Говард Г. Баффет, слова якого наведені в пресрелізі.

У програмі зможуть брати участь фермери, розташовані в регіонах, що постраждали від російського вторгнення, і відводять до 200 га площ під озимий ріпак. Фермери, які замовлять щонайменше п’ять одиниць насіння Pioneer®, зможуть отримати таку саму кількість додаткового насіння Pioneer® за символічною ціною 1 грн (без ПДВ).

Щоб подати заявку на участь, фермерам необхідно звернутися до торгового представника Corteva Agriscience у своєму регіоні, пояснили в компанії.

administrator

Related Articles