Фонд "Повернись живим" із мережею АЗС ОККО відкрили збір 325 млн грн на українські безпілотники.

Київ. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Фонд "Повернись живим", один із найбільших у країні, заявив про старт наймасштабнішого у своїй історії проєктного збору спільно з мережею АЗС "OKKO", що входить до трійки лідерів ринку, – 325 млн грн на закупівлю українських безпілотників для армії.

"Запускаємо ініціативу "ОКО ЗА ОКО", метою якої є придбання 25 розвідувальних безпілотних авіаційних комплексів "ШАРК" від української компанії Ukrspecsystems", – йдеться у повідомленні Фонду у вівторок.

Згідно з ним, у складі 25 безпілотних комплексів – 50 БПЛА, по 25 прохідних авто Torsus від Pulsar Expo, обладнаних пунктами управління, та пускових установок, а також 25 додаткових БПЛА, які перебуватимуть у резерві для оперативної заміни втрачених під час боїв.

У рамках акції з кожного літра PULLS 95 або PULLS Diesel у мережі "ОККО" 1 грн автоматично передаватиметься на "ШАРК".

Як повідомив на конференції "Форбс Україна" на початку жовтня директор "Повернись живим" Тарас Чмут, бюджет фонду за перше півріччя 2022 року досяг 5 млрд грн за довоєнного плану на весь рік 30 млн грн на рік.

За його словами, штат фонду зріс із 27 осіб на початок війни до 75 осіб, а до кінця року очікується його збільшення до 100 осіб.

Крім того, як повідомив Чмут, у планах Фонду відкриття офісу у США як першого міжнародного представництва Фонду.

administrator

Related Articles