Foxconn може скоротити випуск iPhone на підприємстві в Чженчжоу через спалах COVID-19

Чженчжоу. 31 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Найбільший завод з виробництва iPhone тайванської Foxconn Technology Group, розташований у китайському Чженчжоу, може скоротити випуск продукції через спалах COVID-19 на підприємстві.

У зв’язку з цим Foxconn планує збільшити виробництво на інших майданчиках, повідомляє агентство Bloomberg.

Минулого тижня з’явилися повідомлення про введення жорсткого карантину на заводі в Чженьчжоу, через який співробітники виявилися замкненими на підприємстві майже на два тижні. Деякі працівники скаржилися на погані умови проживання та недостатнє забезпечення продуктами харчування та товарами першої необхідності, інші заявляли, що побоюються виходити на виробничі лінії через ризик зараження коронавірусною інфекцією.

Минулими вихідними китайські соцмережі заполонили відео та фотографії співробітників, що залишають підприємство Чженчжоу пішки.

Foxconn заявила в неділю, що "ситуація у промисловому парку Чженчжоу поступово повертається під контроль у координації з державними відомствами, які відповідають за протиепідемічні заходи".

"Компанія координуватиме використання резервних виробничих потужностей з іншими майданчиками, щоб скоротити можливі наслідки ситуації", – заявили у Foxconn.

У компанії зазначають, що загальна кількість співробітників підприємства в Чженьчжоу становить близько 300 тис. осіб.

За оцінками аналітиків, які наводить The Wall Street Journal, на цей майданчик припадає не менше половини всього виробництва iPhone Foxconn, що робить її особливо важливою з урахуванням наближення сезону різдвяних свят, коли попит на пристрої Apple традиційно зростає.

Foxconn опублікує звітність за квартал 10 листопада. Акції компанії подешевшали на 1,4% за підсумками торгів у понеділок.

administrator

Related Articles