Foxconn очікує різкого зростання бізнесу в сегменті ШІ-серверів у II півріччі

Київ. 31 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Тайванська Hon Hai Precision Industry Co. (Foxconn Technology), найбільший у світі виробник електроніки за контрактами і постачальник Apple Inc., планує в другому півріччі наростити бізнес у сегменті серверів для штучного інтелекту (ШІ) не менше ніж удвічі, заявив глава компанії Янг Лю на річних зборах акціонерів.

“У другому півріччі у нас може бути тризначне зростання за ШІ-серверами”, – наводить слова Лю газета Financial Times.

За підсумками 2022 року Foxconn отримала виторг у розмірі 6,6 трлн нових тайванських доларів ($219 млрд), включно з 1,1 трлн нових тайванських доларів від виробництва серверів (близько 40% світового ринку). П’яту частину доходів сегмента забезпечили ШІ-сервери.

Напередодні американський виробник графічних мікрочіпів Nvidia Corp. став першим чипмейкером, капіталізація якого перевищила $1 трлн, повідомляло видання Barron’s. Підвищення котирувань акцій підтримав оптимізм щодо технологій штучного інтелекту, які працюють на чипах компанії.

Акції Foxconn подешевшали на 0,5% за підсумками торгів у середу. З початку року ринкова вартість компанії збільшилася на 6,6%, до 1,46 трлн нових тайванських доларів.

administrator

Related Articles