Генштаб ЗСУ: Російські окупанти на території України зазнають проблем із матеріальним і технічним забезпеченням своїх підрозділів

Київ. 27 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти на території України зазнають проблем із матеріальним і технічним забезпеченням своїх підрозділів, зокрема, в особового складу спостерігається відсутність теплих речей, що призвело до зростання кількості крадіжок і мародерства на тимчасово окупованій території, повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Залишається проблемним питання матеріального та технічного забезпечення підрозділів російських окупаційних військ, що беруть безпосередню участь у бойових діях на території України. Так, за наявною інформацією, відсутність теплих речей призвела до зростання кількості випадків на тимчасово зайнятій території Херсонської області крадіжок та мародерства військовослужбовцями збройних сил РФ", – ідеться в повідомленні.

У ньому зазначається, що мобілізовані військові, прибулі в район виконання бойових завдань, не пройшли відповідну підготовку, а також не мають практичних навичок застосування основних видів озброєння. "Це призводить до значних втрат противника в живій силі", – уточнюють у відомстві.

Там додають, що незадовільний стан військової техніки, що була знята зі зберігання та прибула на поповнення поточних втрат, став результатом непоодиноких випадків дезертирства та здачі в полон окупантів Силам оборони України.

Так, за попередньою інформацією, значна частина озброєння та військової техніки, яку окупанти направили на Донецький і Новопавлівський напрямки, обмежено придатна або повністю непридатна до бойового застосування. Зокрема, йдеться про зняті з тривалого зберігання танки Т-62.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid0WpVPNZvhPfTFiakQ6bU5VGnBaf2vVs8sjLkswoDwbaH3hkfQQd9rNkBcgeSzZXcCl

administrator

Related Articles