Генштаб ЗСУ: Російські загарбники продовжують примусово переміщувати цивільне населення тимчасово окупованої території Херсонщини

Київ. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські загарбники продовжують примусове переміщення цивільного населення на тимчасово окупованих територіях Херсонської області, повідомляє Генштаб ЗСУ у вівторок.

"Ворог вдається до залякування цивільних жителів, поширюючи інформацію про можливий підрив греблі Каховської ГЕС. Водночас місцеве населення позбавлене засобів комунікації", – йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що російську окупаційну адміністрацію Херсона переміщено в місто Скадовськ.

Крім того, в Генштабі повідомляють, що постійні втрати особового складу в підрозділах противника, що безпосередньо беруть участь у бойових діях на території України, окупаційне командування намагається компенсувати мобілізованими військовослужбовцями.

"З тими, хто відмовляється брати участь у бойових діях, проводять так звану "роботу" співробітники ФСБ РФ", – підсумували у відомстві.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid022mb6scaX5NKrmFSk4PGDJPy3Zn9o7qcUgzWXZC2Vwu471bFHgwjHJNNV9ZL96Yscl

administrator

Related Articles