Junior Achievement Ukraine запускає міжнародні навчальні програми на Вінниччині

25 закладів професійно-технічної освіти області запровадять міжнародні навчальні програми Junior Achievement. У 2023-2024 навчальному році запрацюють два напрямки: «Компанія» та «Фінансова грамотність».

У травні 2023 року заклади професійної (професійно-технічної) освіти Вінниччини ухвалили рішення ввести в навчальний план два нових курси. 16 закладів обрали програму «Компанія», під час якої учні вчитимуться практичним навичкам веденню підприємництва. 6 закладів обрали програму «Фінансова грамотність». Ще 3 – впровадять одразу два курси у 2023-2024 навчальному році. Участь у програмах для учнів та вчителів – безкоштовна.

«У вересні 2023 року громадська організація Junior Achievement Ukraine розширює свою діяльність на шість нових регіонів. Вінниччина була обрана як одна з перспективних областей для навчання молоді. Наша місія дати знання і практичні підприємницькі навички новому поколінню українців, щоб наші діти змогли досягати успіху в процвітаючій Україні» – розповів про старт навчальних курсів Андрій Турак, директор з розвитку Junior Achievement Ukraine.

Програми від Junior Achievement успішно працюють з 1919 року. Станом на 2023 рік понад 15 мільйонів студентів у всьому світі навчаються за програмами JA у більш ніж 100 країнах світу. У 2022 році JA Ukraine отримала гриф Міністерства освіти і науки України на навчальну програму з підприємництва “Компанія” та курс “Фінансова грамотність”.

Нагадаємо, у 2022-2023 навчальному році в якості пілотних областей були обрані Львівська та Чернівецька, оскільки вони прийняли найбільшу кількість ВПО. У програмі з підприємництва «Компанія» взяли участь 37 навчальних закладів з цих областей. Учасниками стали понад 300 учнів, близько 50 вчителів і 20 бізнес-менторів. Учні заснували та успішно запустили 40 міні-компаній.

26 травня 2023 року відбудеться Національний Конкурс, переможець якого представлятиме Україну на європейському конкурсі з молодіжного підприємництва Gen-E у Стамбулі.

administrator

Related Articles