Кабмін виділив додатково майже 381 млн грн грантів для переробних підприємств

Київ. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Уряд виділив майже 381 млн грн на надання грантів підприємствам переробної галузі в рамках проєкту "єРобота", повідомило Мінекономіки у вівторок.

"Наше завдання – перейти від експорту сировини до експорту готової продукції, яка має включати в себе якомога більшу додану вартість. Упевнена, що ті кошти, які виділяє уряд на підтримку бізнесу, згодом повернуться до бюджету у вигляді нових надходжень", – наведено в повідомленні слова першого віцепрем’єра – міністра економіки України Юлії Свириденко.

Згідно з інформацією відомства, гранти отримають 63 заявники: 55 юридичних осіб, сім ФОПів та одна фізособа, яка має намір розпочати підприємницьку діяльність у сфері переробки зношених автомобільних шин.

За даними Мінекономіки, виділені кошти сприятимуть створенню нових робочих місць та розвитку в галузях переробної промисловості щодо виробництва харчових продуктів, меблів, хімічних речовин та хімічної продукції, готових металевих виробів, електричного устаткування та неметалевої мінеральної продукції, оброблення деревини та виготовлення виробів із неї, текстильного виробництва.

У міністерстві нагадали, що минулого тижня уряд також надав кошти на гранти для переробних та агропідприємств на суму понад 320 млн грн.

administrator

Related Articles