Кабмін виділив Мінекономіки 320,9 млн грн із резервного фонду держбюджету на мікрогранти для бізнесу

Київ. 28 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів України виділив Міністерству економіки 320,95 млн грн із резервного фонду держбюджету на бюджетну програму "Надання грантів для створення або розвитку бізнесу", повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі в п’ятницю.

Як уточнюється, із зазначеної суми 306,46 млн грн виділено для надання безповоротної державної допомоги у формі грантів на створення або розвиток переробних підприємств, 14,49 млн грн – для надання грантів на створення або розвиток садівництва, вирощування ягід та винограду.

Як повідомлялося, Кабмін 21 червня 2022 року виділив Мінекономіки на реалізацію зазначеної бюджетної програми 16 млрд грн із резервного фонду держбюджету. У серпні міністерству було виділено ще 103,3 млн грн.

Гранти на розвиток теплиць дають змогу аграріям залучити до 7 млн грн фінансування, під закладання садів – до 10 млн грн. На закладання 1 га саду буде надано до 400 тис. грн, що відповідає приблизно 70% середньої вартості їх висадки.

Одержувачами безповоротних мікрогрантів для розвитку або створення нових об’єктів садівництва, вирощування ягід, виноградарства та тепличного господарства можуть бути приватні підприємці, аграрні компанії та фермерські господарства, які мають у власності або оренді землю на термін не менше ніж 25 років.

Джерело: https://t.me/tmelnychuk/1092

administrator

Related Articles