Київ. 11 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів звільнив з обійманої посади голову Бюро економічної безпеки Вадима Мельника, повідомляють в офіційному телеграм-каналі уряду.
“На своєму засіданні 11 квітня Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження про звільнення Вадима Мельника з посади директора Бюро економічної безпеки”, – йдеться в повідомленні.
Мельник став директором Бюро економічної безпеки України 20 серпня 2021 року, до цього з грудня 2020 року очолював Державну фіскальну службу України.
Джерело: https://t.me/uriad24/2059
