Камбоджа направить інструкторів для навчання українських саперів – ЗМІ

Київ. 2 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Глава уряду Камбоджі Хун Сен ухвалив рішення направити інструкторів для навчання українських саперів, які займаються знешкодженням мін, встановлених російськими окупантами під час їхнього повномасштабного вторгнення в Україну, повідомляє The Washington Post у середу з посиланням на МЗС країни.

"Камбоджа стала однією з найбільш сильно замінованих країн у світі за майже три десятиліття війни, що закінчилася в 1998 році, що створило великий ризик для цивільного населення, особливо в сільських районах. Відтоді було видалено та знищено велику кількість мін та інших боєприпасів, що не розірвалися, що значно скоротило кількість жертв", – йдеться у повідомленні.

У ньому уточнюється, що камбоджійські сапери стали "одними з найбільш досвідчених у світі", і за останнє десятиліття кілька тисяч із них було відправлено під егідою Організації Об’єднаних Націй для роботи в Африці та на Близькому Сході.

Джерело: https://www.washingtonpost.com/world/cambodia-to-send-deminers-to-help-train-ukrainians/2022/11/02/2cedf11e-5aaf-11ed-bc40-b5a130f95ee7_story.html

administrator

Related Articles