"Континентал" завершив збирання картоплі, гречки та цукрових буряків

Київ. 14 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Агрохолдинг "Континентал Фармерз Груп" завершив збирання стратегічно важливих для продовольчої безпеки України культур – картоплі з 2,2 тис. га, гречки з більш ніж тисячі га, цукрових буряків із площі 981 га, повідомляється на сайті аграрної групи в понеділок.

"Гречка, валовий збір якої становить майже 2 тис. тонн, повністю виправдала всі наші сподівання на продуктивність та врожайність. З одного гектара намолочено в середньому 1,8 тонн. З огляду на важливість цієї культури для населення та ситуацію в країні, наступного року ми не лише залишаємо гречку в структурі наших посівів, а й плануємо збільшити відведені під неї площі до 4 тис. га", – цитує холдинг свого операційного директора Віталія Ставничука.

Компанія також відзначила врожайність картоплі цього сезону, що виявилася вищою від планових показників. Так, урожайність чипсових сортів становила 31 тонну/га, столових – 39,6 тонн/га, насіннєвих та крохмальних – 36,3 тонн/га та 41,2 тонн/га відповідно, це зумовлено переважно відсутністю заморозків при їх збиранні.

У свою чергу врожайність цукрових буряків, які "Континентал" уперше ввів у сівозміну цього року, також відповідає плановому – 60 тонн/га. Зібрані коренеплоди одразу відправляють на цукроварні Тернопільської області.

Згідно з повідомленням, раніше агрохолдинг завершив обмолот сої та соняшнику, наразі триває збирання кукурудзи, яке заплановано завершити до кінця місяця. Паралельно відбувається обробіток ґрунту під ярі культури для наступного сезону.

"Континентал Фармерз Груп" вирощує чипсові, насіннєві та продовольчі сорти картоплі у Львівській та Тернопільській областях. Загальна площа під картоплею у 2020 році становила 1,6 тис. га, у 2021 році – 1,8 тис. га за загального земельного банку групи компаній у 195 тис. га у західних областях України.

Агрохолдинг "Мрія" та компанія CFG, об’єднані під назвою "Континентал Фармерз Груп", працюють як єдиний бізнес із листопада 2018 року, коли "Мрія" уклала угоду з міжнародним інвестором Salic UK щодо продажу активів.

Salic заснована у 2012 році. Її єдиним акціонером є Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії. Інвестує у виробництво сільськогосподарської та тваринницької продукції.

administrator

Related Articles