Куп'янський підприємець, який безкоштовно постачав окупантам паливо, утік до РФ, його оголосили в розшук – СБУ

Харків. 9 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Співробітники УСБУ в Харківській області спільно зі слідчими Нацполіції за процесуального керівництва окружної прокуратури викрили куп’янського підприємця, який із кінця квітня до початку вересня безкоштовно постачав російським збройним формуванням та окупаційній адміністрації паливно-мастильні матеріали. "Зловмисник мав власну автозаправну станцію на території Куп’янська та налагодив тісні робочі та ідеологічні відносини з представниками окупаційної адміністрації. Він дав вказівку працівникам своєї АЗС безкоштовно заправляти військову техніку рашистів і їхні службові автівки", – повідомляє УСБУ в Харківській області.

За даними спецслужби, окупанти дозволили підприємцю продовжувати провадити бізнес і видали йому відповідний "патент на торговельну діяльність".

Під час деокупації Куп’янська чоловік утік на територію Російської Федерації, де нині переховується від українського правосуддя.

За матеріалами СБУ йому заочно повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України та оголосили в розшук.

Джерело: https://www.facebook.com/ssu.kharkiv/posts/pfbid0hK1tkqBdY7iKBKbwDqJpRBkS1b23jwrWojiUrJhcx3AEsbsLtcgu9s7iU6ni3cH6l

administrator

Related Articles