Китай пом'якшує антиковідні заходи для тих, хто прибуває до країни

Пекін. 11 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ті, хто прибуває до Китаю, відтепер проводитимуть менше часу на самоізоляції, введеної під час пандемії коронавірусу COVID-19, повідомляє в п’ятницю Associated Press.

Тепер ті, хто прибуває в країну, проводитимуть на самоізоляції п’ять днів замість семи в призначеному їм місці. Після цього вони мають провести ще три дні на самоізоляції в місці проживання.

Не уточнено, коли саме захід набуде чинності, і чи він однаково поширюватиметься як на іноземців, так і на громадян Китаю.

Для авіаперельотів до Китаю тепер треба буде скласти лише один негативний тест за 48 годин до вильоту. Раніше були потрібні два негативні тести.

Пом’якшення заходів відбувається на тлі зростання захворюваності у Китаї. У п’ятницю в країні виявили понад 10 тис. випадків зараження коронавірусом і в багатьох містах посилили COVID-обмеження.

Китай дотримується політики "нульової толерантності" до COVID-19. Це означає, що для обмеження поширення вірусу вживаються такі заходи, як локдауни та обов’язковий карантин для тих, хто вступав у контакт з інфікованими громадянами.

За весь період пандемії в Китаї було виявлено близько 268,7 тис. випадків захворювання на коронавірус і понад 5,2 тис. смертей від наслідків захворювання.

administrator

Related Articles