"ЛУН Місто" запускає всеукраїнську карту закладів з укриттями

Київ. 30 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Команда проєкту дослідження міського простору “ЛУН Місто” запустила онлайн-карту закладів, де є укриття, повідомила пресслужба компанії.

“Часто повітряна тривога застає нас у місті посеред робочого дня і справ. Травневі інтенсивні обстріли потребують термінового укриття та місця, де можна перечекати небезпеку. Команда “ЛУН Місто” зібрала на карті ті заклади, щодо яких мала інформацію, і запрошує приєднатися тих, хто може забезпечити тимчасове укриття на час повітряної тривоги”, – зазначено в пресрелізі.

Компанія уточнила, що на карті https://misto.lun.ua/shelters позначено заклади з укриттями: метро, кафе з підвалом та інші. Сервіс охоплює всю Україну.

Додати свій заклад на карту може кожен охочий його представник, для цього потрібно заповнити анкету https://forms.gle/95shhLqjeCHXJD3d9

Як повідомлялося, раніше, у листопаді 2022 року під час блекаутів центр досліджень міського простору “ЛУН Місто” запускав інтерактивну мапу закладів з автономними джерелами живлення. У травні минулого року команда створила інтерактивну карту наявності пального.

administrator

Related Articles