«Майстер-план для Миколаєва»: public talk з Євгеном Поляковим

Запрошуємо до участі в онлайновому public talk «Майстер-план для Миколаєва» з Євгеном Поляковим, заступником директора департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради. Організатор події Платформа MY ART.

Захід відбудеться у четвер, 10 листопада, о 19:00 (за Київським часом) на платформі Zoom. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Поговоримо про розробку перспективного та орієнтованого на людей генерального плану міста Миколаєва.

У форматі Public Talk Євген Поляков розкаже, як цьому процесу допомогає Європейська економічна комісія ООН (UNECE) та глобальна дизайнерська та архітектурна компанія «One Works» (головний офіс в Італії). А також про анкетування, залучення зацікавлених сторін громади міста до робочого процесу співпраці та багато іншого.

Ви також можете долучитися до розробки нового Генплану міста та відновлення Миколаєва. Для цього треба пройти опитування.

Довідка:

На початку осені UNECE додатково запросила міжнародних архітекторів, щоби допомогти Миколаєву розробити перспективний Генеральний план міста.

Координує цю роботу глобальна дизайнерська та архітектурна компанія «One Works» (Італія).

Іноземні партнери разом із миколаївськими фахівцями одразу приступили до роботи. Слід відзначити, що тут стали в нагоді напрацювання Миколаєва у сфері геоінформаційних даних, які планово створювалися міською владою з 2018 року.

Наразі «One Works» та залучені експерти виконують збір та аналіз матеріалів діючих планувальних документів, проводять фахові консультації з місцевими спеціалістами, досліджують економічну складову Миколаєва.

Паралельно проводиться соціологічне дослідження думки містян щодо створення Генерального плану.

Крім того, розпочата робота з аналізу можливих варіантів п’яти пілотних проєктів для Миколаєва. Розробки пілотних проєктів конкретних територій включать до матеріалів та рішень Генерального плану.

Посилання на подію у Facebook.

administrator

Related Articles