Мешканці Харківської області розпочали онлайн-курс з домедичної допомоги

25 жовтня було проведено перший тренінг онлайн-курсу з домедичної допомоги для мешканців  м. Мерефа, м. Лозова, м. Люботин  Харківської області.

Даний курс проводиться у рамках проекту «Громадська ініціатива «Твій захист»  з соціально-психологічного та правового захисту вразливих верств населення в м. Мерефа, м. Лозова, м. Люботин  Харківської області», що реалізується громадською організацією «Інститут демократичного розвитку Харківщини».

Під час тренінгу учасники навчились діяти в разі непередбачуваної ситуації, самостійно чи в групі, організовувати медичну безпеку в умовах війни. Розглянули типи медичних ситуацій, що можуть статися, алгоритм оцінки стану потерпілого та алгоритм прийняття рішень, алгоритм виклику швидкої допомоги, правила безпечного доступу до постраждалого.

На заході були присутні члени територіальної оборони, громадські активісти та представники навчальних закладів. Завдяки першому тренінгу учасники освіжили та покращили свої знання щодо першої допомоги, яку в скрутній ситуації потребуватиме будь-яка людина. 

Також нагадуємо, що Ви можете звернутися за консультацією на гарячу телефонну лінію для вразливих верств населення за номером +380 50 275 28 08. 

Проєкт впроваджується ГО «Інститут демократичного розвитку Харківщини» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). administrator

Related Articles