Можливості програми ЄС «Креативна Європа» для представників перформативного сектору

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні організовує захід для представників перформативного сектору. Якщо ви є представником даного сектору та цікавитесь можливостями його підтримки, запрошуємо вас долучитись до нашого заходу! 

Програма:

  • презентація можливостей програми ЄС «Креативна Європа» та інших партнерських грантових програм і організацій (Фонд екстреної допомоги митцям перформативного мистецтва в Україні (БО МБФ «Імпульс.Трансформація.Платформа»), Ruban Production ITP, Український культурний фонд, Фонд «Ізоляція», ГО «Інша Освіта» та Агенція «Proto Produkciia») для сектору;
  • кава-брейк;
  • пітчинг потреб перформативного сектору;
  • нетворкінг та вечеря.

Завдяки участі у заході представники перформативного сектору дізнаються про можливості грантової підтримки їх діяльності, зможуть налагодити комунікацію та співпрацю, у тому числі на міжрегіональному рівні. У довготривалій перспективі захід покликаний встановити та підтримувати комунікацію Бюро програми ЄС «Креативна Європа” в Україні та партнерських організацій з установами, організаціями, інституціями та окремими представниками перформативного сектору.

Захід має на меті стимулювання транскордонного виміру співпраці між театрами, фестивалями, проєктними командами недержавних організацій та інституцій, що належать до перформативного сектору з локальними та міжнародними організаціями, інституціями та програмами грантової підтримки.

Під час заходу будемо також спростовувати міфи, що формувались роками навколо програм грантової підтримки та процесів, що пов’язані з їх реалізацією.

Кому буде корисно?

  • адміністраціям державних театрів;
  • проєктним командам недержавної частки перформативного сектору;
  • командам фестивалів (професійних/аматорських);
  • представникам профільних ЗМІ;
  • індивідуальним митцям.

Коли відбудеться?

31 травня 2023

14:00 – 20:00

Офлайн, м. Київ

В зв’язку з безпековою ситуацією, локацію заходу повідомимо ближче до дати його проведення.

Участь у заході безкоштовна.

Реєстрація за посиланням.

Зареєструватися можна до 22 травня включно.

Учасники отримають підтвердження участі у заході до 24 травня.

Захід організовано Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні за підтримки Українського культурного фонду.

administrator

Related Articles