Nord Stream AG надіслав судно для інспекції газопроводу у ВЕЗ Швеції, Данія поки що не надала дозволу

Київ. 27 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Зафрахтоване Nord Stream AG спеціально обладнане судно прибуло до місця пошкодження газопроводу у виключній економічній зоні Швеції.

Як зазначено в повідомленні компанії-оператора, після проведення калібрувальних робіт фахівці будуть готові протягом доби розпочати обстеження пошкодженої ділянки, яке, за поточними оцінками, триватиме від трьох до п’яти днів.

У частині обстеження ділянки газопроводу у виключній економічній зоні Данії Nord Stream AG продовжує чекати на рішення влади про надання дозволів на проведення робіт з оцінки пошкоджень.

Як повідомлялося, 26 вересня сталася розгерметизація двох віток першого "Північного потоку" та однієї – "Північного потоку-2" поблизу данського острова Борнгольм.

Перший "Північний потік" потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік наразі зупинено через напрацювання двигунами газоперекачувальних станцій міжремонтного пробігу, а також поломки компресорного обладнання.

"Північний потік-2", газопровід аналогічної потужності, побудований і готовий до експлуатації, але так і не розпочав роботу через запроваджені проти Росії санкції у відповідь на розв’язану РФ повномасштабну війну проти України.

administrator

Related Articles