Новий графік руху потягів "Укрзалізнці" охоплює 14 нових рейсів

Київ. 28 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – "Укрзалізниця" презентувала оновлений графік руху поїздів, який передбачає 14 нових рейсів, серед яких чотири потяги міжнародного сполучення до Кишинева, Перемишля, Хелма та Відня.

Крім цього, згідно з повідомленням на сайті компанії в п’ятницю, графік містить чотири запущені раніше рейси швидкісних поїздів "Інтерсіті+" та 58 оптимізованих рейсів і по Україні, і за кордон.

Серед ключових оновлень за маршрутами в межах України:

– потяг №65/66 "Харків-Умань" з’єднає обидва міста з Дніпром.

– потяг №266/265 "Ковель-Ужгород".

– потяг №769/770 "Жмеринка – Хутір-Михайлівський" – нове експериментальне сполучення деблокованої північної Сумщини зі столицею та Вінницькою областю.

Ще три нові сполучення готують до запуску найближчим часом:

– потяг №111/112 "Ізюм-Київ" надасть пряме далеке сполучення до столиці для жителів деокупованої Харківської області.

– потяг №131/132 "Запоріжжя-Львів" прямуватиме через Київ, Житомир та Ковель, надаючи жителям північного Полісся зручне сполучення з Волинню, Львівською областю, столицею та Дніпром.

– потяг №191/192 "Краматорськ-Одеса" прямуватиме через Дніпро і дасть змогу жителям Донбасу напередодні зими виїхати ближче до південних регіонів.

Окрім того, відновлюють цілу низку маршрутів, що курсували до повномасштабної війни.

"Важливо зазначити, що на ділянках із найбільшим пасажиропотоком удвічі збільшено кількість вагонів у 17 наявних потягах, що дає змогу більш ефективно використовувати парк локомотивів та зменшити витрату електроенергії на тягу – заощаджуємо 25 тис. кВт/год щодобово", – наголошується в повідомленні "Укрзалізниці".

administrator

Related Articles