Офіс PwC в Австралії відправив у відпустку 9 партнерів через скандал із витоком інформації

Київ. 29 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Австралійський офіс PwC тимчасово відсторонив від виконання обов’язків дев’ятьох партнерів і пообіцяв опублікувати у вересні результати внутрішнього розслідування ситуації навколо витоку конфіденційної інформації про податкову реформу, йдеться в повідомленні офісу.

Дев’ять партнерів, включно з тими, що обіймають керівні посади, отримали вказівки “піти у відпустку негайно, до завершення розслідування”. Крім того, склали повноваження голови управляючої ради та її комітету з ризиків.

Раніше в травні свою посаду залишив генеральний директор PwC в Австралії Том Сеймур, який визнав факт отримання електронних листів, пов’язаних із конфіденційною інформацією про зміну податкового законодавства, повідомляла Financial Times.

Австралійський галузевий регулятор – Рада податкових консультантів (Tax Practitioners Board, TPB) – у січні скасував реєстрацію як податкового посередника Пітера-Джона Коллінса, який курирував в австралійському офісі PwC питання міжнародного оподаткування. За відомостями TPB, Коллінс розголосив конфіденційну інформацію про реформу, спрямовану на боротьбу з уникненням оподаткування.

Згідно з електронними листами, опублікованими австралійською владою, PwC використовувала надану Коллінсом інформацію під час консультування клієнтів.

Тепер австралійський офіс PwC починає операційне відділення бізнесу з надання послуг урядовим структурам. До кінця вересня сегмент матиме власні механізми управління та нагляду, покликані зміцнити контроль за дотриманням конфіденційності та допомогти в запобіганні конфліктів інтересів.

Виконувачка обов’язків гендиректора PwC в Австралії Крістін Стаббінс в окремому відкритому листі вибачилася за розкриття конфіденційної інформації, пов’язаної з податковою політикою держави, та наголосила на “культурі агресивного маркетингу”, що існувала в податковому бізнесі офісу.

administrator

Related Articles