Окупанти масово займаються мародерством на Херсонщині та можуть обстріляти житлові райони, щоб обвинуватити ЗСУ – голова обладміністрації

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич із посиланням на дані української розвідки заявляє про високу ймовірність того, що російські окупанти обстріляють житлові райони Херсонської області, щоб обвинуватити у цьому Збройні сили України.

"Росіяни розсилають SMS жителям тимчасово окупованої Херсонської області, в яких повідомляється про нібито намір командування ЗСУ здійснити масований артилерійський обстріл цивільної інфраструктури. Людей закликають до так званої евакуації. Також місцевих попереджають про впровадження комендантської години протягом доби", – написав він у понеділок, пославшись на дані української розвідки.

Він також повідомив, що у населених пунктах Херсонської області на правому березі Дніпра окупанти масово займаються мародерством. "Зокрема, у Бериславському районі грабують приватні будинки, магазини та склади. У смт Любимівка військові з Росії вилучають практично весь наявний автотранспорт: автобуси, легкові автомобілі, вантажівки. Повністю розграбовані місцеві СТО та автопарки", – повідомив голова обладміністрації.

Також, за його словами, окупанти перекидають свою техніку та автомобілі з награбованим майном через греблю Каховської гідроелектростанції.

"Із місцевих рад населених пунктів, розташованих по лінії Дніпра, вивезено всю документацію. В самих приміщеннях облаштовано комендатури окупантів. В селах Ольгівка й Токарівка окупантами підірвано вишки мобільного зв’язку українських операторів", – розповів Янушевич.

Джерело: https://t.me/khersonskaODA/1546

administrator

Related Articles