Окупанти мають намір повністю евакуювати Кремінну, Сєвєродонецьк та Рубіжне, а у Маріуполі запускають свій телеканал – Генштаб ЗСУ

Київ. 14 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти планують провести повну евакуацію цивільного населення з міст Кремінна, Сєвєродонецьк та Рубіжне Луганської області вглиб тимчасово окупованих територій через складну гуманітарну ситуацію, йдеться в оперативній інформації щодо російського вторгнення, опублікованій на сторінці Генерального штабу Збройних Сил України у фейсбуці.

При цьому в місті Маріуполь Донецької області окупаційна влада замість забезпечення мінімальних побутових потреб населення здійснює розширення зони покриття джерел пропаганди. "За наявною інформацією, окупанти запускають в ефір телеканал "Маріуполь-24". Цілодобове мовлення планується запровадити протягом місяця", – йдеться у повідомленні.

У Білорусі військовий комісаріат Брестської області оголосив тендер на друк бланків розпоряджень мобілізованих у кількості 50 тис. примірників з терміном виконання замовлення до 31 грудня поточного року.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02d9Z7xA3UMqSykA8kuAMvqYwrQ4VH42fogGLdJiZFJPWZ9cK3xXZeYR12bRYcJiWQl

administrator

Related Articles