Окупанти пошкодили понад 2,7 тис. навчальних закладів із 24 лютого, з них 333 дощенту зруйновано – Міносвіти

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські війська пошкодили 2,74 тис. навчальних закладів з початку повномасштабного вторгнення в Україну, з них 333 зруйновано дощенту, повідомив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.

"Внаслідок російських бомбардувань та обстрілів зруйновано 333 навчальні заклади, 2 406 –и пошкоджено", – написав Шкарлет у телеграм-каналі у понеділок.

Він також розповів, що відомство підписало меморандум із громадською організацією "Добробат – добровольчий будівельний батальйон", який має шість будівельних батальйонів у Київській, Харківській, Чернігівській, Сумській, Миколаївській та Запорізькій областях. Організація допомагає із невідкладним відновленням навчальних закладів.

"У Харкові, наприклад, місцевий батальйон у навчальних закладах забиває розбиті шибки плитами, щоб уберегти будівлі від подальших руйнувань. Добробатівці допомогли Коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Заклад розташований у центрі Харкова – через постійні бомбардування не вціліло жодної шибки", – розповів міністр.

Глава відомства зазначив, що оскільки зруйнованих будинків та навчальних закладів в Україні дуже багато, батальйони "Добробат" виїжджають на локації майже щодня. "І я пишаюся тим, що активними волонтерами є наші студенти та учні. Вони гідні громадяни нашої держави", – додав Шкарлет.

Джерело: https://t.me/SerhiyShkarlet/1606

administrator

Related Articles