Окупанти проводять конкурси на заміщення вакантних посад в органах окупаційної влади на тимчасово зайнятій території Запорізької області – Генштаб ЗСУ

Київ. 2 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти проводять конкурси на заміщення вакантних посад в органах окупаційної влади на тимчасово зайнятій території Запорізької області у зв’язку з періодичною загибеллю і відмовами місцевих колаборантів виконувати свої обов’язки, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в середу.

"У зв’язку з періодичною загибеллю колаборантів і відмовою від виконання своїх обов’язків противник проводить конкурси на заміщення вакантних посад в органах окупаційної влади на тимчасово зайнятій території Запорізької області", – йдеться в повідомленні.

У ньому зазначається, що, за уточненою інформацією, в результаті успішних дій підрозділів Сил оборони в Запорізькій області за попередні дні окупанти доставили близько ста важкопоранених до лікарень у містах Токмак і Мелітополь.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02sDTTMm5CccCTHSttR7ThFv93ccmDQdWiFGaatd1pRJkysDw5i5AUMfrhZXVNmByTl

administrator

Related Articles