Онлайн зустріч «Особливості організації та проведення освітніх заходів з урахуванням потреб вимушених мігрантів(-ок)»

Інкубатор демократичних ініціатив запрошує вас взяти участь в онлайн зустрічі «Особливості організації та проведення освітніх заходів з урахуванням потреб вимушених мігрантів(-ок)». Захід проводиться для зацікавлених осіб із країн Східного партнерства.

Коли?

29 жовтня 2022 року, 13.00 за київським часом (Київ, Кишинів, Мінськ: 13.00; Баку, Єреван, Тбілісі: 14.00). Тривалість – 90 хв.

Де?

Онлайн зустріч на платформі Zoom.

Кого запрошуємо?

Усіх зацікавлених у темі людей з країн Східного партнерства, а особливо тих, хто працює у сфері громадянської освіти. Робоча мова – англійська.

Навіщо?

 • Дізнаєтесь:
  • що виділяє вимушених мігрантів(-ок) як окрему цільову аудиторію в освітніх програмах;
  • чому важливо працювати з вимушеними мігрантами(-ками) і як ця робота сприяє утвердженню рівності;
  • що важливо враховувати, плануючи та проводячи освітні заходи для вимушених мігрантів(-ок);
  • приклади найкращих практик освітніх заходів для вимушених мігрантів(-ок).
 • Познайомитесь з колегами та колежанками у країнах Східного партнерства.
 • Отримайте сертифікат, який підтверджує вашу участь.

Хто проводить?

Спікерка – Валерія Вершиніна, директорка з правових питань БО БФ «Стабілізейшен супорт сервісез». Працює в громадському секторі з 2008 року. Проходила інтенсивні курси з інтеграції ВПО та мігрантів у Німеччині (2018), Італії (2018) та Латвії (2019). У 2019-2020 рр. успішно реалізувала в Донецькій, Луганській, Харківській, Запорізькій областях пілотний проект зі створення Рад Внутрішньо переміщених осіб при органах влади, який в подальшому отримав загальнонаціональну підтримку, і заходи зі створення Рад ВПО були включені у затверджену Кабінетом Міністрів України Стратегію інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження середньострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2024 року.

Модератор – Назарій Боярський, громадська організація «Інкубатор демократичних ініціатив», член тренерського пулу Департаменту у справах молоді Ради Європи, незалежний експерт Мережі громадянської освіти Східної Європи (EENCE).

Як взяти участь?

До 29 жовтня заповніть коротку анкету. Після реєстрації ви отримаєте електронний лист з підтвердженням, що містить інформацію про вхід на платформу.

До зустрічі!

Фейсбук захід зустрічі: тут. Приєднуйтесь!

  Онлайн зустріч організується громадською організацією «Інкубатор демократичних ініціатив» (Україна) в межах проєкту «Заохочуючи різноманітність», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта в роботі з групами, що дискримінуються» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung / bpb) з допомогою коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Приєднуйтесь до Facebook сторінки Інкубатора демократичних ініціатив:

https://www.facebook.com/DII.Ukraine/

Підписуйтесь на Telegram-канал Інкубатора демократичних ініціатив:

https://t.me/DII_Ukraine

Підписуйтесь на YouTube-канал Інкубатора демократичних ініціатив:

https://www.youtube.com/channel/UC1kKocrHp8PQvULV4toirfg

administrator

Related Articles