Пам’ятаємо кожного. Розкажи про цивільних загиблих

Сторінка Меморіал: вбиті росією повідомляє про ініціативу зі створення Меморіалу цивільних жертв війни росії проти України:
 
“Пам’ятаємо кожного. Розкажи про цивільних загиблих (родичівдрузівзнайомих) від рук російських окупантів, впиши їхні імена в історію війни: https://forms.gle/aV7TfiTr3gHpDQZK6

Агенція “Або” створила громадську ініціативу – Меморіал цивільних жертв війни росії проти України. У цьому проєкті ми хочемо показати обличчя мирних людей, яких вбила росія. Це важливо, для документування військових злочинів, а також для того, щоб люди не перетворювалися у цифри в статистиці”.
Історії публікуються тут:
 
Або – Агенція медійного росту також презентує сайт Меморіалу цивільних жертв війни, який розробила та наповнює команда Агенції – https://www.victims.memorial.
 
На сайті та в соцмережах проєкту журналісти та активісти кожного дня публікують історії вбитих росіянами цивільних: маленьких діток, волонтерів, жінок та пенсіонерів.
 
“Ми звертаємось до українських та світових ЗМІ – не мовчіть! Давайте разом розповідати історії цивільних загиблих. Шукайте героїв своїх публікацій на сайті Меморіалу, беріть інтерв’ю у їхніх рідних, розповідайте про життя цих чудових та талановитих українців, життя яких забрала російська армія”, – закликають ініціатори.
 
Якщо хочете допомогти з розголошенням історій – долучайтесь до меморіалу в соцмережах:
 
administrator

Related Articles