“Партнерство Ініціатив”: портал організацій, що діють на Черкащині

Від початку повномасштабного вторгнення Росії до України багато громадських організацій та ініціатив змінили свою діяльність та переключились на інші напрямки. З’явилися також нові волонтерські ініціативи, які допомагають боротися з наслідками війни.
 
Команда ГО “Горизонт змін” зрозуміла, наскільки важливо підтримувати зв’язок між активістами й активістками та робити видимою їхню роботу. Тому вирішили створити платформу, де б були збережені ініціативи Черкащини, які працюють під час війни.
 
Тож, представляємо вам портал “Партнерство Ініціатив”.
 
Що тут є? Ви можете знайти організацію чи ініціативу, яка зараз працює та надає підтримку ВПО, працює з іншими вразливими категоріями чи займається військовим волонтерством. Шукати можна і за місцем, у якому вона веде діяльність, і за напрямком роботи.
 
Чому це важливо? Це спосіб для організацій та фондів знайти партнерів та посилити роботу кожного та кожної із нас. А ще – зберегти для історії вснесок черкаського неурядового сектору у Перемогу.
 
Ви також можете подати заявку й ми додамо вашу організацію чи ініціативу, якщо зараз вона не представлена на сайті.
 
Користуйтесь, доповнюйте і пишіть ваші коментарі для покращення платформи – horyzontzmin@gmail.com
 
Ця платформа з’явилась завдяки проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
administrator

Related Articles