Постпред США при ООН прибула до Києва

Київ. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Постійний представник США при ООН Лінда Томас-Грінфілд прибула з візитом в Україну, повідомив директор із комунікацій та прессекретар представництва США при ООН Нейт Еванс.

"Постпред США при ООН перебуває з одноденним візитом у Києві, де проведе низку зустрічей, щоб підтвердити непохитну підтримку з боку США України, яка захищає свою свободу та суверенітет на тлі жорстокого та неспровокованого вторгнення Росії", – написав Еванс у твіттері у вівторок.

Як повідомило посольство США в Україні, Томас-Грінфілд зустрінеться в Києві з українським керівництвом, щоб обговорити непохитну відданість США суверенітету та незалежності України. Вона спостерігатиме за зусиллями щодо документування та збереження свідчень звірств, вчинених російськими військами, і почує розповіді тих, хто вижив.

Посол Томас-Грінфілд також обговорить глобальну кризу продовольчої безпеки, посилену вторгненням Росії, і наголосить на гострій необхідності продовження Чорноморської зернової ініціативи на наступний рік. Вона також зустрінеться з гуманітарними організаціями, що працюють над забезпеченням потреб у підготовці до зими вразливих груп населення, які постраждали від атак Росії на енергетичну та іншу цивільну інфраструктуру.

Джерело: https://twitter.com/USUNSpox/status/1589927268062998530?s=20&t=0uiuB_3S4udLsS6ocsJSEQ

administrator

Related Articles