Повідомляйте про випадки отримання і використання окупантами реєстрів та персональних даних для подальших репресивних і незаконних дій!

З початку збройної агресії і окупації українських територій російськими загарбниками постійно з’являється інформація і докази про отримання ворогом повної інформації про власників зброї, бізнесменів, членів громадських організацій та політичних партій. Це дозволяло йому швидко виявляти “потрібних” осіб та застосовувати до них незаконні методи (затримання, викрадення, катування і страти).

З метою протидіяти цьому експертами Асоціації УМДПЛ буде досліджено, яким чином організовано захист персональних даних на центральному та регіональному рівнях, будуть розроблені відповідні рекомендації органам державної влади та місцевого самоврядування. Також ми акцентуємо увагу на правильній процедурі доступу до закритих локальних і національних систем баз даних, безпечного зберігання та знищення даних при загрозі окупації. Крім того, розглянемо питання оцінки ризиків від використання відкритих реєстрів громадян, а також роботу додатків, створених для верифікації осіб з біометричною ідентифікацією. 

Якщо ви маєте інформацію про подібні випадки використання окупантами реєстрів та/або іншої інформації для ідентифікації різних груп задля подальших репресивних і незаконних дій, повідомляйте нам на електронну адресу Асоціації УМДПЛ: tortureua.2022@gmail.com або у Фейсбуці: https://www.facebook.com/Association.UMDPL

Разом із вашою підтримкою ми зберемо більше інформації, яка сприятиме притягнення всіх винних осіб до відповідальності на національному та міжнародному рівнях!

administrator

Related Articles