Практичний інтенсив від провідних експертів «Волонтерство. Благодійність. Гроші» для ОГС

Громадський сектор, некомерційні організації, активісти і волонтери об’єднувалися, обмінювалися досвідом та з кожним роком ставали сильнішими. Сьогодні вони є справжнім тилом для ЗСУ, опорою для мільйонів внутрішньо переміщених осіб, надією на завтра для тих, хто потребує підтримки. За часи військової агресії значно зросла чисельність некомерційних організацій.  Але в умовах невизначеності і турбулентності існують проблемні питання щодо реалізації стратегій, масштабування діяльності, залучення фінансування.

Київська школа державного управління ім. С. Нижного анонсує практичний курс «Волонтерство. Благодійність. Гроші» від провідних експертів, що допоможе Вам створити стратегію та покроковий план досягнення цілей Вашої організації. 

Менторка програми – ВАЛЕРІЯ ТАТАРЧУК

Засновниця і генеральна директорка БФ «Твоя опора», якому вдалося реалізувати унікальний кейс, зібравши 72,5 млн грн на боротьбу з пандемією ковіду у 2021 році, ці гроші пожертвували різні компанії: «Київстар», Credit Agricole, Nestle, «Альфа-Банк», «Сільпо» та багато інших. Співзасновниця благодійного проєкту «Charity weekend», співзасновниця ГО «iDonor». Лідерка у номінації «Менеджер у сфері доброчинності» Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020» та “СКАРБ НАЦІЇ – 2022″ Радниця міністра культури, молоді та спорту з питань благодійності й волонтерства (2019 рік). Засновниця Всеукраїнської фандрейзингової платформи благодійних аукціонів зустрічей «Meeting.me». 
 
На Вас чекають:

⇒ 3 дні офлайн інтенсиву (12-14 грудня 2022 року). Програмою заходу передбачені кава-брейки та фуршет.

⇒ спікери, які мають практичний досвід, успішно реалізовані кейси та авторитетну експертизу в сфері створення та управління некомерційними організаціями

⇒ теми, що сформують Вашу стратегію заснування, управління, масштабування діяльності благодійної організації/фонду, залучення фінансування, співпраці з державними органами та бізнесом

⇒ потужний нетворкінг

Детальна інформація та реєстрація доступна за посиланням http://surl.li/dugki

 

administrator

Related Articles