Пройти тест на ВІЛ: триває Європейський тиждень тестування

Пройти тест на ВІЛ: триває Європейський тиждень тестування
Перевіритися на ВІЛ та вірусні гепатити та дізнатися про свій статус якомога раніше – важливо! Наразі триває Європейський тиждень тестування (з 15 до 22 травня), – ініціатива, запроваджена у 2013 році. Цього разу тема звучить як “Тестування, лікування, попередження”.
 
Згідно з даними Центру громадського здоров’я (phc.org.ua), більше мільйона українців не знають, що інфіковані вірусним гепатитом С, а кожен третій мешканець України не знає, що його ВІЛ-статус позитивний.
IMG_1936
Поранення, переливання крові, незахищені статеві контакти та сексуальне насильство, – чинники, які, на жаль, підвищують ризик інфікування ВІЛ та вірусними гепатитами.
Загалом, кожен, хто має контакт з кров’ю та іншими біологічними рідинами людей із невідомим ВІЛ-статусом, а це стосується також і медичних працівників, військовослужбовців, рятувальників, перебуває в зоні ризику під час професійної діяльності.
IMG_1919
Вчасне виявлення вірусів сприяє більш ефективному збереженню вашого здоров’я, адже що раніше вірус знайдено, тим раніше людина потрапляє під медичний нагляд і розпочинає лікування.
 
Наразі повністю вилікуватися від ВІЛ неможливо. Натомість сучасна антиретровірусна терапія забезпечує повноцінне та здорове життя усім людям, чий ВІЛ-статус позитивний. Вірусного гепатиту С можна позбутися повністю за 3 або 6 місяців. Лікування вірусного гепатиту В довготривале.
 
IMG_1873 (1)
Пропонуємо пройти тестування на ВІЛ і гепатити. Це безкоштовно, безболісно і потребує лише краплі крові та 15 хв вашого часу. Нагадайте друзям та близьким, що контроль за власним здоров’ям – це важливо!
 
Щодо тестування на ВІЛ, зверніть увагу на оральний тест на ВІЛ по слині, адже він:
  • безпечний – не потребує взяття крові з пальця або вени!
  • швидкий – ви знаєте свій ВІЛ-статус через 15 хвилин!
  • безкоштовний – можна замовити в menZDRAV просто зараз і отримати його в найближчому до вас відділенні “Нової пошти”.
Посилання для замовлення тесту на ВІЛ додому:
Приєднуйтесь 
Заходьте на сайт: https://menzdrav.org/
Наша інформаційна лінія: +38 (099) 484 05 53
Телефон, Телеграм, Вайбер, Вотсап.
 
Залишайтесь здорові!
 
menZDRAV Foundation-UA
administrator

Related Articles