П’ять стратегічних підприємств, що перейшли в управління Міноборони, працюватимуть у режимі 24/7 – Шмигаль

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – П’ять стратегічних підприємств – "Укрнафта", "Укртатнафта", "АвтоКрАЗ", "Мотор Січ" та "Запоріжтрансформатор" працюватимуть у режимі 24/7 для задоволення оборонних потреб держави, сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на брифінгу в Києві в понеділок.

"Акції п’яти підприємств – "Укрнафта", "Укртатнафта", "АвтоКрАЗ", "Мотор Січ" та "Запоріжтрансформатор" – стали військовим майном, перейшли в управління Міністерства оборони. Станом на сьогодні акції примусово відчужено у власність держави. Це відбулося виключно відповідно до норм чинного законодавства", – сказав він.

За словами Шмигаля, "ці п’ять підприємств мають забезпечувати повною мірою оборонні потреби нашої держави у воєнний час. Підприємства стратегічно важливі, постачають продукцію, яка критично необхідна для потреб нашої армії".

"Вони мають працювати 24/7 для потреб нашої держави", – наголосив він.

"Ті, хто працює, продовжать працювати, буде більше замовлень і гарантій від держави, ті, які не працювали на сьогодні, їхню роботу буде відновлено, трудові колективи повертатимуться до роботи. Потенціал їхній використовуватиметься повністю", – заявив прем’єр.

administrator

Related Articles