Республіканці більше цікавляться майбутніми виборами до Конгресу США, ніж демократи – опитування

Київ. 3 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прихильники Республіканської партії США виявляють більший інтерес до виборів до Конгресу, які відбудуться наступного тижня, ніж ті, хто підтримує демократів, свідчать результати опитування інформаційного порталу PBS NewsHour.

Так, 84% із зареєстрованих виборців-республіканців у США заявили, що цікавляться майбутніми виборами. Серед демократів показник тих, хто висловив ентузіазм щодо голосування наступного тижня, становив 68%.

Опитування також показало, що демократи частіше віддають перевагу достроковому голосуванню, ніж республіканці. Близько третини респондентів, котрі підтримують демократів, заявили, що вже проголосували. У республіканців цей показник становив 22%.

Опитування проводилось 24-27 жовтня. У ньому взяли участь понад 1,4 тис. зареєстрованих американських виборців.

8 листопада 2022 року у США відбудуться вибори на федеральному та місцевому рівнях, включно з виборами до палати представників та сенату. У ході виборів до палати представників буде обрано представників від усіх 435 округів конгресу в кожному з 50 американських штатів, делегатів без права голосу від округу Колумбія та чотирьох з п’яти острівних територій Штатів. Крім того, цього дня буде обрано 34 зі 100 сенаторів на шестирічні терміни в Конгресі з 3 січня 2023 року до 3 січня 2029 року.

Згідно з опитуваннями, у республіканців за підсумками цих виборів буде добрий шанс повернути собі більшість у Палаті представників. Не виключено, що їм вдасться зробити це і в Сенаті, проте там боротьба, як очікується, буде завзятішою.

administrator

Related Articles